Vaata

NLPd on võimalik õppida, nagu seda öeldakse NLP keeles, “läbi informatsiooni tajumise visuaalse kanali” ehk kasutades visuaalse süsteemi aistingud. Inimesed, kellel visuaalne süsteem osutub juhtivaks, mõtlevad kujutluste abil.  Nende mälestustes on rohkem visuaalseid detaile. Nn. visuaalid meeleldi jutustavad sellest, kuidas asjad asetsesid, kes kuidas nägi välja jm… Samuti nad eelistavad saada väliskeskkonnast rohkem informatsiooni just visuaalse kanali kaudu. Rubriik “Vaata” pakub huvitavaid videosid NLP teemal, millest lühidalt võib saada tutvustuse tuntuimatest NLP teemadest.

CD “Lood armastusest ja suhetest”

Armastatud näitleja Andres Dvinjaninov ning Meta-Profit juhtiv treener Alexander Kotchubei esitavad teile selle erilise audiokogumiku peal inspireerivaid ning mõtlemapanevaid lugusid ning vahelugemisi armastusest ja suhetest.

Loe lähemalt

CD “NLP Põhikursus, 1.moodul”

Alusta oma teekonda NLP maailmas siin – NLP Põhikursuse 1.moodulis. Kirjeldame põhjalikult inimese suhtlemise anatoomiat. Sealhulgas uurime, millised inimtüübid on olemas ja kuidas nendega toimida ning millist tüüpi olen mina.

Loe lähemalt

osta kohe