CD “LOOD ARMASTUSEST JA SUHETEST”

 

Armastatud näitleja Andres Dvinjaninov ning NLP treener Alexander Kotchubei esitavad teile selle erilise audiokogumiku peal inspireerivaid ning mõtlemapanevaid lugusid ning vahelugemisi armastusest ja suhetest.

Nagu o­n armastus ise mitmepalgeline, nii o­n ka sellele plaadile valitud lood erinevad – leiate neid siit nii sügavaid ja mõtlemapanevaid kui ka parajalt humoorikaid. Lood on inimesi inspireerinud aastatuhandeid. Meid köidavad seejuures sellied lood, kus on mõtteainet ja kust inimene leiab sõnumi, mis talle sobib. Kuulates head ja kõnekat lugu võime avastada, et tegelastega juhtunu puudutab meid endid ja viib ka meid uute vaatenurkade või peidetud tähendusteni. Kuulates lugusid, mis on erinevatel aegadel inimesi mõtlema pannud, inspireerivad need ka meid. Lood on valitud, et liikuda koos mõttelisel teekonnal läbi armastuse otsimise, leidmise, taasleidmise, väärtustamise, nautimise, hoidmise. Armastusega käib mõnikord kaasas ka kaotusvalu ning sellest ülesaamine. Samal ajal on armastuses ka paras hulk elutervet huumorit. Nii nagu on armastus mitmepalgeline, nii on ka sellele plaadile koondatud lood erinevad. Mõned tõsisemad ja sügavamad, mõned naljakamad.

Head lood on hea viis öelda kellelegi tähtsale midagi tähtsat. Lugude taustaks o­n õrn ja südamlik muusika. See on kaunis kingitus igaks tähtpäevaks!

 

CD hind on 15 eur. Toote eest on võimalik tasuda sularahas või pangaülekandega.

CD “Lood armastusest ja suhetest” ostmiseks täitke meie tellimisvormi või kirjutage meile aadressile info@nlpkoolitus.ee